KONST / Litografier / Färglitografi 10639055
nr 1063 9055
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Lennart Rodhe (1916-2005), 1/50, signerad, 1976, motivet: 13x17
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 oktober 2016
kl 18:16:10
7/10 19:55:14
400 kr
12/10 07:39:25
17 okt
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe